Mjeksia.uni-gjk.org

Mjeksia.uni-gjk.org has Server used 104.21.75.73 IP Address with Hostname in United States. Below listing website ranking, Similar Webs, Backlinks. This domain was first Unknown and hosted in San Francisco United States, server ping response time 6 ms

DNS & Emails Contact

This tool is used to extract the DNS and Emails from this domain uses to contact the customer.

Fetching Emails ...

Extract All Emails from Domain

Top Keywords Suggestions

Keywords suggestion tool used Mjeksia keyword to suggest some keywords related from this domain. If you want more, you can press button Load more »

1 Mjeksia up
2 Mjeksia uni
3 Mjeksia arabe
4 Mjeksia interne
5 Mjeksia islame
6 Mjeksia ligjore
7 Mjeksia sanitare
8 Mjeksia sportive
9 Mjeksia popullore

Hosting Provider

Website: Mjeksia.uni-gjk.org
Hostname: 104.21.75.73
Country:
Region: CA
City: San Francisco
Postal Code: 94107
Latitude: 37.76969909668
Longitude: -122.39330291748
Area Code: 415
Email AbuseNo Emails Found

Find Other Domains on Any IP/ Domain


New! Domain Extensions Updated .com .org .de .net .uk   » more ...

Domains Actived Recently

   » Revo.com (4 day ago)

   » Bobbyjonesband.com (18 hours ago)

   » 1stchoiceautosllc.com (16 hours ago)

   » Huishoubao.com (2 day ago)

   » M1file.com (1 day ago)

   » Renhomesantalya.com (4 day ago)

   » Napadrivertours.com (3 day ago)

   » Barefootconsultants.com (15 hours ago)

Results For Websites Listing

Found 49 Websites with content related to this domain, It is result after search with search engine

Universiteti I Prishtinës

Mjekesia.uni-pr.edu   DA: 19 PA: 19 MOZ Rank: 38

 • Takim me Dekanet e Northeastern University/ Faculty of Health Sciences (School of Pharmacy, School of Nursing & School of Physical therapy&Rehabilitation"
 • Prezantimi i Fakultetin të Mjekësisë të Universitetit të Prishtinës dhe Bordin Nacional pë Kontroll të Kancerit të Kosovës në “Global Health Catalyst Summit at Harvard”

Mjeksia Islame Me Ne Mësoni Vlerën E Shëndetit…

Mjeksiaislame.com   DA: 17 PA: 17 MOZ Rank: 35

 • Dëboje mërzinë nga jeta jote
 • May 22, 2014 / By M.I Mos u trishto
 • November 15, 2016 / By M.I Lexo këto rregulla që të largohesh nga mendimet pikëlluese
 • June 12, 2015 / By M.I Kusti i detit
 • December 8, 2018 / By M.I U lut gjithe diten qe t’ia prishte Allahu mesyshin, dhe …

FZKM – Mjeksia E Përgjithshme

Fzkm.org   DA: 8 PA: 36 MOZ Rank: 46

 • Mjeksia e Përgjithshme fzkm 2019-04-18T16:15:28+02:00
 • Mjekësia e Interne,e është një degë shumë e gjerë e mjekësisë,e cila merret me diagnostikimin dhe trajtimin e patologjive shumë të ndryshme dhe komplekse, duke u perballur nga këndvështrimi mjekësor, …

Mjekësia Bimore Arabe

Mjekesiabimorearabe.com   DA: 23 PA: 23 MOZ Rank: 49

 • on Ushqime të pasura me magnez për shëndetin e Zemrës
 • Ushqime të pasura me magnez për shëndetin e Zemrës Magnezi është një mineral thelbësor, i cili përfshihet në qindra reagime kimike në trup dhe na ndihmon të mbajmë shëndet të mirë

Mjekësia Interne

Qkmf-pr.org   DA: 15 PA: 20 MOZ Rank: 39

 • Shërbimi internistik kryen vizita mjekësore konsultative specialitike, bën zbulimin e hershëm të sëmundjeve kardiovaskulare, respiratore, endokrine, sëmundjet e traktit gastrointestinal dhe sëmundje të tjera të brendshme
 • Bën ekzaminimin dhe përgatitjen e pacientit për komisionin pensional, invalidor, si dhe bën

Mjekesia Ligjore

Al.linkedin.com   DA: 15 PA: 29 MOZ Rank: 49

 • View Mjekesia Ligjore’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community. Mjekesia has 1 job listed on their profile
 • See the complete profile on LinkedIn and discover Mjekesia’s connections and jobs at similar companies.

Mjekësia E Punës

Qkmf-pr.org   DA: 11 PA: 20 MOZ Rank: 37

 • Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare
 • 20, objekti i parë, kati II
 • Orari i punës: E hënë – e premte: 07:00 – 15:00
 • Mjekësia e Punës kryen këto shërbime: Ekzaminimin e kandidatëve për punësim dhe, në bazë të aftësive të punës dhe njohjes së kërkesave të vendit të punës, jep

Njeriu, Mjeku, Mjekësia Dhe Teknologjia

Konica.al   DA: 9 PA: 50 MOZ Rank: 66

 • Njeriu, mjeku, mjekësia dhe teknologjia
 • “Të dish gjithçka është e pamundur, por dhe të kërkosh të thuash gjithçka prodhon mërzi”, do të shkruante Profesor Guy Lazorthes (Profesor i Anatomisë dhe Kirurgjisë së Sistemit Nervor, Anëtar i Akademisë së Shkencave dhe i …

New JEEP Cherokee In Buena Park Premier Chrysler Dodge

Premiercdjrbuenapark.com   DA: 28 PA: 23 MOZ Rank: 59

 • New Jeep Cherokee for Sale in Buena Park, CA
 • We appreciate your interest in our inventory, and apologize we do not have model details displaying on the website at this time
 • Please fill the form out below and our team will quickly respond, or, please call us at 888-927-6393 for more information.

Mjekësia Alternative – Anila Kalleshi Official

Anilakalleshi.com   DA: 17 PA: 22 MOZ Rank: 48

 • Metodat alternative të shërimit (të quajtur gjithashtu mjekësia alternative), përfshijnë një sërë trajtimesh që do të ishte e vështirë t’i përmblidhnim ato në disa fjali. Mjekësia alternative mund të nënkuptojë gjithashtu: gjëra të ndryshme për njerëz të ndryshëm
 • “Një zonjë e vjetër” që

Merrni Kurat Më Të Mira Tradicionale Nga Mjekësia

Agroweb.org   DA: 11 PA: 50 MOZ Rank: 71

 • Merrni Kurat Më Të Mira Tradicionale Nga Mjekësia Popullore
 • nga AgroWeb më 11 September 2020
 • Limoni është shumë i mirë edhe për uljen e tensionit
 • Në kohët e gjyshërve apo stërgjyshërve tanë, problemeve me shëndetin u gjendej zgjidhja përmes kurave nga më natyrale bimore
 • Ndonëse brez pas brezi, shumë prej

Ushqimi – Mjekësia Bimore Arabe

Mjekesiabimorearabe.com   DA: 23 PA: 9 MOZ Rank: 43

 • Ushqimi – Mjekësia Bimore Arabe
 • Ushqimi MBA 2018-11-02T17:17:43+04:00
 • Ushqime të pasura me magnez për shëndetin e Zemrës.

Mjekesi E Pergjithshme

Fakultetimjekesise.edu.al   DA: 29 PA: 49 MOZ Rank: 90

Betohem për emër të Apollos mjekut, të Asklepiusit dhe Higjeas e Panaceas, e për emër të të gjitha perëndive dhe perëndeshave, që do të jenë dëshmitarë të mij, se do ta përmbush sipas aftësive dhe gjykimit tim, këtë betim dhe detyrim; Se do ta trajtoj atë që më mësoi Artin e mjekësisë, si të jetë prindi im, dhe do të kaloj jetën time me të, dhe do ta ndihmoj në

Mjeksia Popullore Tradita Dhe E Reja Së Bashku Në Ndihmë

Mjeksiapopullore.com   DA: 20 PA: 20 MOZ Rank: 53

 • Hashashi është një drogë që prodhohet nga bima e kanabisit ose e quajtur ndryshe marijuana
 • Emri hashash vjen nga arabishtja dhe aty është përdorur

Mjekësia Familjare

Rks-gov.net   DA: 15 PA: 39 MOZ Rank: 68

Mjekësia Familjare angazhohet me individ autonom përgjatë fushave të prevencës, diagnostikimit, shërimit, kujdesit dhe kujdesit paliativ duke i shfrytëzuar dhe integruar resurset në dispozicion pranë sistemit të kujdesit shëndetësor me qëllim që të jenë në interes më të mirë të pacientit dhe familjes së tij.

Kategoria:Mjekësi

Sq.wikipedia.org   DA: 16 PA: 28 MOZ Rank: 59

 • Faqet në kategorinë "Mjekësi"
 • Kjo kategori ka 170 faqe nga 170 gjithësej

Mjeksia E Pergjithshme Mjeksia Islame

Mjeksiaislame.com   DA: 17 PA: 33 MOZ Rank: 66

 • Rukje për prishjen e nyjeve të magjisë, të mësyshit, të zilisë dhe nyjeve që i kanë lidhur xhinët
 • Rukje – Përsëritje e dy ajeteve për prishjen e magjise
 • Mos u frikëso – Paraliza e Gjumit

Parandaloni Dëmtimin E Trurit – Mjekesia Bimore Arabe

Besimtari.com   DA: 13 PA: 50 MOZ Rank: 80

 • Parandaloni Dëmtimin e Trurit Mjekesia Bimore Arabe
 • Dementia është një lloj sëmundje që shkakton humbjen e kujtesës dhe aftësi të tjera të rënda mendore që mund të pengojnë jetën normale të përditshme
 • Dementia mund të jetë në forma të ndryshme, si dementia vaskulare, sëmundja e Huntington-it …

Informacione: Mjekësia Popullore: Ja Si Të Kuroni

Fluturime.blogspot.com   DA: 22 PA: 48 MOZ Rank: 88

 • Mjekësia popullore: Ja si të kuroni sëmundjet me bimë mjekësore
 • Si të përgatisni çajrat me bimë mjekësore për të kuruar sëmundjet e zemrës, tensionit, diabetit, kancerit, sëmundjet e trurit, e shumë të tjera
 • Pjesët e bimës që duhet zier dhe sasia që duhet përdorur.Si të dini të …

Mjeksi Pp Pyetje-skripte

Slideshare.net   DA: 18 PA: 34 MOZ Rank: 71

 • KINIIA A 1, Hidrogjeni ipaster r.re iaborator mund rd fitohet nte elektroljzen e ujir
 • Gjate ketrj procesi nd karode ndaher : a) Oksigjeni b) Klori Q HidLogjeni d) Natriumi 2
 • Kloruri i natriumit eshte substance e ngurte e cila formon kristale me struktue te sisternit: a) Tetraedrik - …

2019-2020/ Mjekësia, Publikohen Kuotat Dhe Kriteret E

Maturashteterore.com   DA: 20 PA: 50 MOZ Rank: 90

 • Bëjeni Share që të informoni shokët: Universiteti i Mjekësisë, më i kërkuari sot në vendin tonë ka bërë publike kotat e pranimit për vitin akademik 2019-2020, ku do të jenë plot 2025 studnetë të rinj tëndarë sipas fakulteteve të ndryshme
 • Po kështu në udhëzimin më …

Mjekesia Profetike

Facebook.com   DA: 16 PA: 9 MOZ Rank: 46

 • 11,839 likes · 102 talking about this
 • Mjekesia Profetike prezenton shkrimet e mjekesise profetike
 • Poashtu grumbullon shkrime te ndryshme te mjekesise alternative,menyres se te

Mjekesia Shqiptare

Al.linkedin.com   DA: 15 PA: 17 MOZ Rank: 54

 • View Mjekesia Shqiptare’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community
 • Mjekesia has 1 job listed on their profile
 • See the complete profile on LinkedIn and discover Mjekesia’s connections and jobs at similar companies.

Mjekesia Ortomolekulare

Mjekesiaortomolekulare.com   DA: 26 PA: 26 MOZ Rank: 75

 • Merr në dorë shëndetin tënd me Mjekësinë Ortomolekulare
 • Ky portal për edukimin e publikut shqiptar hapet me propozimin e shkencëtarit, Prof
 • Andrew Saul, një nga 7 pionierët e shëndetit natyral
 • Ky portal është një vend i sigurt për t’u informuar
 • Zbulimet e mëdha nga themeluesit e Mjekësisë

Mjekesia Ligjore Web Faqe Informuese

Mjekesialigjore-ks.com   DA: 26 PA: 26 MOZ Rank: 76

 • The Institute of Forensic Medicine, ie the Laboratory of Toxicology, in May 2021 participated in the international proficiency test for the analysis of alcohol in the blood
 • This test is organized by the National Institute of Toxicology and Forensic Sciences (NITFS) in Seville, Spain
 • The institute in question sent unknown samples to …

Mjekësia E Sportit

Mkrs-ks.org   DA: 15 PA: 15 MOZ Rank: 55

 • Çështja e mjekësisë së sportit është ngritur në nivel të prioritetit të veçantë, nga ana e departamentit të sportit duke pasur në konsideratë edhe trajtimin që ka ky segment në arenën ndërkombëtare, dhe si e tillë mbulon një aktivitet të domosdoshëm në drejtim të përparimit të sportit kah niveli kulminant.

MJEKSIA POPULLORE KRONIK.mpg

Youtube.com   DA: 15 PA: 6 MOZ Rank: 47

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators

Hormone Të Tiroides – Mjeksia

Mjeksia.al   DA: 10 PA: 27 MOZ Rank: 64

 • Kjo gjëndër përdor jodin e marrë kryesisht me ushqimin për të prodhuar të ashtu quajturën hormone të tiroides
 • Dy janë hormonet kryesore Tiroksina (T4) dhe trijodtironina (T3) të cilat përbëjnë përkatësisht 99% dhe 1% në gjakun qarkullues
 • Pavarsisht kësaj T3 është hormoni me aktivitet biologjik më të madh.

Mjeksia Islame

Facebook.com   DA: 16 PA: 12 MOZ Rank: 56

 • 10,431 likes · 10 talking about this
 • •Selam Alejkum Vllezer dhe Motra Muslimane ! Mirsevini në Faqen tonë Faleminderit për viziten, këtu do të gjeni material rreth fes

Mjekesia Islame

Youtube.com   DA: 15 PA: 19 MOZ Rank: 63

Share your videos with friends, family, and the world

Mjeksia Islame

Play.google.com   DA: 15 PA: 19 MOZ Rank: 64

 • MJEKSIA ISLAME - PAS VËSHTIRËSISË VJEN LEHTËSIMI
 • Aplikacioni Mjeksia Islame ka per qellim qe te ju informoj me teper me tematikat si :

Mjekësia Bërthamore, Shërbim Diagnostik Përcaktues Në Disa

Shendeti.com.al   DA: 15 PA: 50 MOZ Rank: 96

Nga Vladimir Titka, Radiolog Nuklear pranë Spitalit Hygeia Mjekësia Bërthamore(MB) është degë e specializuar e mjekësisë, e cila shfrytëzon disa veti fizike të bërthamës atomike e në mënyrë të veçantë radioaktivitetin, merret me aplikimin e radionukleideve artificiale për qëllime diagnostike e terapeutike.Në një formë të caktuar kimike apo të lidhur me molekula apo

KANCERI I GJIRIT – Mjeksia

Mjeksia.al   DA: 10 PA: 20 MOZ Rank: 62

 • Kanceri i gjirit është një nga llojet më të shpeshta të kancereve qe shfaqet tek gratë,sidomos tek ato mbi moshën 35 vjeç.• Çdo vit rreth 1.000.000 gra në bote preken nga kanceri i gjirit dhe rreth 240.000 prej tyre vdesin nga kjo sëmundje
 • Kanceri i gjirit, Në praktikën mjekësore,ka një shumëllojshmëri mënyrash mbi të

Mjeksia E Urgjences Vecorite

Slideshare.net   DA: 18 PA: 40 MOZ Rank: 91

 • Edmond ZAIMI Fakulteti i Mjekesise Sherbimi i Urgjences 6/15/2012 E Zaimi 2
 • MJEKESIA E URGJENCES PerkufizimiMjekesia e urgjences eshte nje specialitet i vecante i mjekesise, nje fushe e praktikes mjekesore qe bazohet ne njohurite dhe praktikat e kerkuara per parandalimin, diagnostikimin

Koncepti I Mjekesise Familjare By Valon Krasniqi

Issuu.com   DA: 9 PA: 46 MOZ Rank: 89

 • Koncepti i mjekesise familjare by Valon Krasniqi - issuu
 • Universiteti i Prishtinës Lënda Mjekësi Familjare Ass
 • Elfete Kutllovci mr.sci 02/03/2009 MBROJTJA PRIMARE ( Kujdesi Parësor

Mjeksia Preventive

Scribd.com   DA: 14 PA: 42 MOZ Rank: 91

 • fCka eshte mjeksia Preventive? • Mjekesia parandaluese eshte nje dege
 • nderdisiplinore e mjekesise qe fokusohet në të
 • gjithë pacientin dhe në shumë faktorë që
 • ndikojnë në shëndetin e tyre
 • Ajo ka një fushë të
 • gjerë, duke përfshirë elementet e socio-
 • ekonomisë, rolin e legjislacionit, barazinë.

Shpikjet E Reja Në Fushën E Mjekësisë

Zeriamerikes.com   DA: 20 PA: 50 MOZ Rank: 14

 • Shpikjet e reja në fushën e mjekësisë
 • Imagjinoni sikur helmi i një bretkose të mund ta kthente kancerin nga një sëmundje vdekjeprurëse në një sëmundje kronike të shërueshme
 • Apo një virus që do të ndryshonte trajtimin për njerëzit që vuajnë nga fibroza cistike.

Mjeksia Info Page

Alb-shkenca.org   DA: 15 PA: 41 MOZ Rank: 93

 • Using Mjeksia: To post a message to all the list members, send email to mjeksia@alb-shkenca.org
 • You can subscribe to the list, or change your existing subscription, in the sections below
 • Subscribing to Mjeksia: Subscribe to Mjeksia by filling out the following form.

🔹Universiteti Mjekësis Tirane Is On Instagram • 234 Posts

Instagram.com   DA: 17 PA: 12 MOZ Rank: 67

13.2k Followers, 1,696 Following, 234 Posts - See Instagram photos and videos from 🔹Universiteti Mjekësis Tirane (@mjeksia.al)

Driza Denis Facebook

Sq-al.facebook.com   DA: 18 PA: 11 MOZ Rank: 68

 • Driza Denis është në Facebook
 • Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Driza Denis dhe të tjerët që mund t'i njihni
 • Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur.

Mjekësia Estetike Kirurgjia Estetike Franceze

Kirurgjiaestetikefranceze.com   DA: 29 PA: 19 MOZ Rank: 88

 • Mjekësia estetike u shfaq për herë të parë në vitet ‘90 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe shpejt u përhap edhe në Evropë
 • Kjo disiplinë pati kulmin e saj me aplikimin e trajtimeve anti-rrudhë (kolagjeni, acidi hialuronik) dhe sidomos me toksinën botulike (Botox)
 • Parimi i mjekësisë estetike është

Mjeksia Popullore Mjeksia Popullore

Mjeksiapopullore.com   DA: 20 PA: 23 MOZ Rank: 84

 • Mjeksia Popullore-December 4, 2019
 • E folura në gjumë ose Sonolokuizmi
 • Mjeksia Popullore-December 22, 2018
 • Duhani dhe dëmet që shkakton ai
 • Mjeksia Popullore-October 7, 2018

Diarrhea MedlinePlus

Medlineplus.gov   DA: 15 PA: 14 MOZ Rank: 71

 • Diarrhea is loose, watery stools (bowel movements)
 • You have diarrhea if you have loose stools three or more times in one day
 • Acute diarrhea is diarrhea that lasts a short time
 • It usually lasts about one or two days, but it may last longer.

Clinic: Mjeksia Familjare Nearby Pristina In Kosovo: 0

Maps.me   DA: 7 PA: 50 MOZ Rank: 100

 • Mjeksia Familjare doesn’t have any reviews yet
 • Did you visit it? Open our app and write your opinion
 • GPS: 42.659377,21.167876; People say about this place
 • Cafes in Barcelona with features Trending places

Mjekesiaortomolekulare Mjekesia Ortomolekulare

Mjekesiaortomolekulare.com   DA: 26 PA: 26 MOZ Rank: 96

 • E çmoj informacionin e kësaj faqeje për besueshmërinë e burimeve
 • Nëse kërkoj diçka të sigurt, unë e di se ku do ta gjej
 • Veç të tjerave, informacionet tuaja na japin optimizmin, që na nevojitet për t’u shëruar.

Mjeksia Ligjore Pdf Writer

Coprod-network.ning.com   DA: 23 PA: 40 MOZ Rank: 5

 • mjeksia ligjore pdf writer >> read online Doro PDF Writer installs a virtual printer that will be shown in your printer list when you'll try to print any file
 • The process is very simple, you only have to The interface and integration of Doro PDF Writer make it very easy to use and extremely intuitive.

Recently Analyzed Sites

Revo.com (4 day ago)

Bobbyjonesband.com (18 hours ago)

1stchoiceautosllc.com (16 hours ago)

Huishoubao.com (2 day ago)

M1file.com (1 day ago)

Trekksoft.com (4 day ago)

Tibbo.com (16 hours ago)

Lesbianbus.com (2 seconds ago)

Tailspinbandsc.com (3 day ago)

Dungscanada.com (1 day ago)

Jfsorange.org (3 day ago)

Marloweslu.com (2 day ago)