Lajme nga ulqini nga policia Results

You are searching for Lajme nga ulqini nga policia, Below listing suggest some keywords related this keyword and listing websites with same content

Find Top Domain Names With

Searches related

Top Keywords Suggestions

1 Lajme nga ulqini nga policia

Most Searched Keywords

Domains Actived Recently

   » Ohmkaram.org (15 seconds ago)

   » Pimafcu.org (10 seconds ago)

   » Bolsapost.com (20 seconds ago)

   » Thefilipinodoctor.com (12 seconds ago)

   » Lgbtempire.net (15 seconds ago)

   » Aclu-wa.org (23 seconds ago)

   » Environmentjobs.com (0 seconds ago)

   » Examsun.com (17 seconds ago)

   » Smartvisioneyehospitals.com (12 seconds ago)

   » Celestialstarsdance.com (6 seconds ago)

Extract All Emails from Any Domain

Find All Domains on Any IP/ Domain

About 46 Websites Link


Policia Lajme Nga Ulqini

Lajm.me   DA: 7 PA: 13 MOZ Rank: 20

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Policia Lajme Me Te Fundit Nga Ulqini Dhe Rajoni

Ul-info.com   DA: 11 PA: 13 MOZ Rank: 25

 • policia: padi kundËr fajdexhiut nga kosova May 31, 2016 Leave a comment Punonjësit e Drejtorisë së policisë kanë dorëzuar padinë penale pranë prokurorisë kompetente kundër H.Q
 • (62) nga Deçani – Kosova, me banim në Ulqin, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale fajde.

Lajme Me Te Fundit Nga Ulqini Dhe Rajoni UL – INFO

Ul-info.com   DA: 11 PA: 11 MOZ Rank: 24

 • Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni UL – INFO
 • Home; SHKËLQEJNË GARUESIT NGA ULQINI
 • TAEKWONDO TEAM ULQIN: FITUAN 17 MEDALJE NË TURNEUN E NISHIT
 • Federata: KAPLLANBEGU FITON UEFA PRO LIÇENCËN.

Policia Serbe Konfiskon Librat Shqip Lajme Nga Ulqini

Lajm24.me   DA: 9 PA: 38 MOZ Rank: 50

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Policia E Ulqinit Lajme Nga Ulqini

Lajm.me   DA: 7 PA: 23 MOZ Rank: 34

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Policia Komunale: TË PREMTEN DHURUAN

Facebook.com   DA: 16 PA: 39 MOZ Rank: 60

Policia Komunale: TË PREMTEN DHURUAN MASKA, NGA E SHTUNA GJOBA PËR MOSBARTJEN E MASKËS DO TË JETË 100 EURO Zyrtarët e Policisë Komunale në Ulqin të premten i kanë dhënë qytetarëve maskat mbrojtëse

Sociale Lajme Me Te Fundit Nga Ulqini Dhe Rajoni

Ul-info.com   DA: 11 PA: 18 MOZ Rank: 35

 • Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni UL – INFO
 • Mbrëmë, në lumin Buna, pak para orës 22, u gjet trupi i pajetë i një mashkulli, njoftohet nga policia
 • Trupi u dërgua për autopsi dhe identifikim në mënyrë që të vërtetohet se për kë bëhet fjalë, si dhe a …

Lajme Nga Ulqini Portali I Ulqinit

Lajm24.me   DA: 9 PA: 9 MOZ Rank: 25

 • Lajm.Me është Portal i pavarur që çdo ditë sjel lajmet e fundit nga Ulqini dhe Rajoni
 • Na kontakto: [email protected]
 • Postimet më të Populluara
 • PARTITË POLITIKE SHQIPTARE – GRUPIME EKSKLUZIVE INTERESI
 • Aksident i rëndë automobilistik në rrugën Ulqin-Tivar.

Politikë Lajme Me Te Fundit Nga Ulqini Dhe Rajoni

Ul-info.com   DA: 11 PA: 19 MOZ Rank: 38

 • Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni UL – INFO të Ministrisë së Punëve të Brendshme, do të shndërrohet në Qendër të Sigurisë, mëson Portali Ul-info
 • Policia e Ulqinit tërë këto vite ka funksionuar nën Qendrën e Sigurisë me seli në Tivar
 • Së bashku me formimin e para pak kohëve të Filialit të Të Mirave Detare

Policia Fton Per Bisede Informtive Pese

Facebook.com   DA: 16 PA: 39 MOZ Rank: 64

Policia fton per bisede informtive pese zyrtare te Komunes se Ulqinit - VIDEO Kryetari I komunes se Ulqinit dhe kater zyrtare te tjere komunal jane ftuar per bisede informtive diten e sotme prane

Policia Fton Per Bisede Informtive

Bs-ba.facebook.com   DA: 18 PA: 39 MOZ Rank: 67

Policia fton per bisede informtive pese zyrtare te Komunes se Ulqinit - VIDEO Kryetari I komunes se Ulqinit dhe kater zyrtare te tjere komunal jane ftuar per bisede informtive diten e sotme prane

Gjendet Një Trup I Pajetë Nga Policia E Ulqinit Në

Balkanweb.com   DA: 17 PA: 50 MOZ Rank: 78

 • MAL I ZI Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj nga policia e Ulqinit
 • Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se trupi i pajetë është gjetur afër Reçit e Pentarit, vend ku humbi gjurmët shefi i antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç
 • Dhe dyshohet se trupi i pajetë i përket […]

Policia Fton Per Bisede Informtive

Hi-in.facebook.com   DA: 18 PA: 39 MOZ Rank: 69

Policia fton per bisede informtive pese zyrtare te Komunes se Ulqinit - VIDEO Kryetari I komunes se Ulqinit dhe kater zyrtare te tjere komunal jane सीधे इस पर जाएँ Facebook पर Lajme Nga Ulqini 2 को और देखें

LAJME NGA ULQINI – RASHTISHA ONLINE

Ulqinionline.wordpress.com   DA: 26 PA: 27 MOZ Rank: 66

 • lajme nga ulqini Naim Flamuri – DODONA U DRIDH NGA SERVANTESI E DULCINEA Mbrem e enjte me 29.05
 • vjeti Zotit, 2014; ne Teatrin e Prishtines DODONA u shfaq premiera e grupes teatrale te Ulqinit, me ane te premieres SERVANTESI E DULCINEA.

Policia Komunale: LËSHOHEN RRETH 30

Facebook.com   DA: 16 PA: 39 MOZ Rank: 69

Policia Komunale: LËSHOHEN RRETH 30 DËNIME PËR ZHURMËN NË BUNË Në fillim të gushtit të këtij viti hyri në fuqi Vendimi për Përcaktimin e Zonave Akustike në …

‪Policia Fton Per Bisede Informtive Pese

Ar-ar.facebook.com   DA: 18 PA: 39 MOZ Rank: 72

Policia fton per bisede informtive pese zyrtare te Komunes se Ulqinit - VIDEO Kryetari I komunes se Ulqinit dhe kater zyrtare te tjere komunal jane ftuar per bisede informtive diten e sotme prane

LAJME NGA ULQINI – Faqja 46 – RASHTISHA ONLINE

Ulqinionline.wordpress.com   DA: 26 PA: 35 MOZ Rank: 77

lajme nga ulqini Stop” , policia – Aktivistet e sektorit joqeveritar nuk lejohen të hynë në Adë Drejtori i Mogul-it Xhemal Peroviq i ka bërë thirrje inspektorëve për të ardhur e të shikojnmë gjendjen faktike.

Nika: Nga Policia Komunale E Ulqinit: “ Mirë More .., Po

Visit-ulcinj.com   DA: 20 PA: 50 MOZ Rank: 87

 • Nga policia komunale e Ulqinit , merret vesh se atyre ende nuk u ka arritur kurrë farë përgjigjeje në shkresën dorëzuar policisë kufitare të Malit të Zi, e cila siç merret vesh ME 17 MAJ 2016hodhi në erë Urën e Goricës që gjendej në kufirin me Shqipërinë në fshatin Sukubinë – Komuna e Ulqinit DHE ISHTE MONUMENT I KULTURËS E TRASHIGIMISË KULTURORE

Policia Komunale: TË PREMTEN DHURUAN

Hi-in.facebook.com   DA: 18 PA: 39 MOZ Rank: 75

Policia Komunale: TË PREMTEN DHURUAN MASKA, NGA E SHTUNA GJOBA PËR MOSBARTJEN E MASKËS DO TË JETË 100 EURO Zyrtarët e Policisë Komunale në Ulqin të

Policia Komunale: MERIMANGA PRAPË NË RRUGËT E ULQINIT

Ul-info.com   DA: 11 PA: 50 MOZ Rank: 80

 • Policia Komunale: MERIMANGA PRAPË NË RRUGËT E ULQINIT
 • Prej të martën në rrugët e Ulqinit do të jetë prapë i pranishëm automjeti i specializuar i njohur si “merimanga”
 • Siç thonë nga Policia Komunale, ky mjet do të largojë nga hapësirat publike, parkingjet dhe trotuaret automjetet e parkuar në mënyrë të parregulltë.

LAJME NGA ULQINI – Faqja 11 – RASHTISHA ONLINE

Ulqinionline.wordpress.com   DA: 26 PA: 35 MOZ Rank: 81

lajme nga ulqini Gold AG – tashme ka perfunduar ne polici per shkak te kenges/ SHQIPTARI/ shiko foto Gold AG merret në pyetje nga policia Reperi Gold AG është marrë në pyetje nga policia e Kosovës për shkak të gjuhës së përdorur dhe shprehjeve fyese ndaj disa fytyrave të skenës politike kosovare në një këngë të tij të fundit.

LAJMET NGA ULQINI ULQINI Faqe 3

Ulqiniblog1.wordpress.com   DA: 25 PA: 35 MOZ Rank: 81

Postuar nga ulqinishqip ⋅ 8 Nëntor, 2014 ⋅ Lini një koment Në një incidet i cili ngjau mbrëmë në lokalin Irish Pub në Ulqin, policia arrestoi një person të panjohur për prishje të rendit dhe qetësisë publike si dhe nxitje të urrejtjes nacionale.

Arrestohen Dy Shtetas Shqiptar Për Peshkim Ilegal. Policia

Lajm24.me   DA: 9 PA: 50 MOZ Rank: 81

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Tension Në Mal Të Zi, Shqiptarët Përzënë Nga Ulqini

Lajme.al   DA: 12 PA: 50 MOZ Rank: 85

 • Janë rritur tensionet mes shqiptarëve dhe serbëve në Mal të Zi, pas një tentative të kreut të Kishës Ortodokse serbe, Mitropolitit Amfilohije në Ulqin për të mbajtur një meshë në Malin e Rumies
 • Por shqiptarët nuk e kanë lejuar diçka të tillë, ç’ka ka shkaktuar reagime të ashpra jo vetëm nga

Nga Ky Muaj Kosovarët Ka Gjasa Të Mund Të

Lajme.mk   DA: 8 PA: 50 MOZ Rank: 82

 • Nga fillimi i qershorit kosovarët ka gjasa që mund të shkojnë lirshëm në Ulqin për pushime
 • Kosovarët nga fillimi i qershorit ka gjasa që të nisen për në Ulqin për t’i kaluar pushimet, pa u testuar për koronavirus
 • Këtë e ka lënë të kuptohet kryetari i Shoqatës së Transportit Rrugor në Kosovë, Ruzhdi Kurtishaj, shkruan lajmi.net
 • Ai me anë të një postimi në

Drogë Në Detin Adriatik

En-gb.facebook.com   DA: 18 PA: 38 MOZ Rank: 81

Drogë në detin Adriatik - Ulqin, policia gjen më shumë se një kuintal mariuanë me ndihmën e peshkatarëve

Opinione Lajme Nga Ulqini

Lajm.me   DA: 11 PA: 19 MOZ Rank: 56

Lajm.Me është Portal i pavarur që çdo ditë sjel lajmet e fundit nga Ulqini dhe Rajoni.

“Vendim Personal”/ U Lanë Jashtë Listave, Flasin Deputetët

Balkanweb.com   DA: 17 PA: 50 MOZ Rank: 94

 • Policia izraelite shtypi një fëmijë në Kuds pse mbante flamurin palestinez RD e Kongos, evakuohen rreth 416 mijë njerëz pas shpërthimit të vullkanit flasin deputetët e PS nga Ulqini, Vorpsi e Velaj, surprizon me reagimin Sadri Abazi
 • COVID-19, Singapori nis vaksinimin në shkolla

RASHTISHA ONLINE – 24 Ore-rashtisha_online

Ulqinionline.wordpress.com   DA: 26 PA: 26 MOZ Rank: 80

 • lajme nga ulqini Naim Flamuri – DODONA U DRIDH NGA SERVANTESI E DULCINEA Mbrem e enjte me 29.05
 • vjeti Zotit, 2014; ne Teatrin e Prishtines DODONA u shfaq premiera e grupes teatrale te Ulqinit, me ane te premieres SERVANTESI E DULCINEA.

Shtoj Lajme Nga Ulqini

Lajm.me   DA: 7 PA: 11 MOZ Rank: 47

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Drogë Në Detin Adriatik

Hi-in.facebook.com   DA: 18 PA: 38 MOZ Rank: 86

 • Drogë në detin Adriatik - Ulqin, policia gjen më shumë se një kuintal mariuanë me ndihmën e peshkatarëve
 • सीधे इस पर जाएँ Facebook पर Lajme Nga Ulqini 2 को और देखें

Budva Lajme Nga Ulqini

Lajm.me   DA: 7 PA: 11 MOZ Rank: 49

 • Forca: Mesazh ngushëllimi Ambasadës së SHBA në Mal të Zi
 • Koha Javore rikthehet te lexuesi në formatin e printuar

Klubi I Taekwondo-së “Ulqini”- 11 Medalje Nga Turneu Në

Plavaeguciasot.com   DA: 18 PA: 50 MOZ Rank: 100

 • Katër 🏆🏆🏆🏆 trofe për klubin e Taekwondo-së Ulqini
 • Gjatë vikendit në Vrshac, Serbi u mbajtë turneu ndërkombëtar në sportin olimpik te Taekwondo-së, sipas regullave të covid-protokolit
 • Në këtë aktivitet të Taekwondo-së u paraqiten 8 vende, 68 ekipe dhe 854 sportista
 • Klubi i Taekwondo-së Ulqini mori pjesë me 14 sportist
 • Rezultati për ekipin nga Uqlini ishte: 7

Recently Analyzed Sites

Ohmkaram.org (15 seconds ago)

Pimafcu.org (10 seconds ago)

Bolsapost.com (20 seconds ago)

Thefilipinodoctor.com (12 seconds ago)

Lgbtempire.net (15 seconds ago)

Aclu-wa.org (23 seconds ago)

Environmentjobs.com (0 seconds ago)

Examsun.com (17 seconds ago)

Celestialstarsdance.com (6 seconds ago)

Mpigm.com (15 seconds ago)

Paulmillersubaru.com (30 seconds ago)

Cnt.org (5 seconds ago)

Marketingdept.net (2 seconds ago)

Foodtruckssouth.com (1 seconds ago)

Clashofclansserver.net (0 seconds ago)

Stayfloridarentals.com (10 seconds ago)