Zemra-chat.com

Zemra-chat.com has Server used 85.13.163.71 IP Address with Hostname in Germany. Below listing website ranking, Similar Webs, Backlinks. This domain was first 2007-09-10 (14 years, 15 days) and hosted in Germany, server ping response time 203 ms

DNS & Emails Contact

This tool is used to extract the DNS and Emails from this domain uses to contact the customer.

Fetching Emails ...

Extract All Emails from Domain

Top Keywords Suggestions

Keywords suggestion tool used Zemra-chat keyword to suggest some keywords related from this domain. If you want more, you can press button Load more »

1 Zemra-chat
2 Chat zemra org
3 Zemra chat eja argetohu
4 Zemra chat zemra chat shqip
5 Dy zemra chat

Hosting Provider

Website: Zemra-chat.com
Hostname: dd45832.kasserver.com
Country:
Latitude: 51.299301147461
Longitude: 9.4910001754761
Area Code: 0
Email AbuseNo Emails Found

Find Other Domains on Any IP/ Domain


New! Domain Extensions Updated .com .org .de .net .uk   » more ...

Domains Actived Recently

   » Revo.com (3 hours ago)

   » Bobbyjonesband.com (17 hours ago)

   » Huishoubao.com (1 day ago)

   » M1file.com (12 hours ago)

   » Renhomesantalya.com (12 day ago)

   » Napadrivertours.com (22 hours ago)

   » Barefootconsultants.com (21 hours ago)

Results For Websites Listing

Found 39 Websites with content related to this domain, It is result after search with search engine

Zemra-Chat.com

Zemra-chat.com   DA: 18 PA: 18 MOZ Rank: 36

Zemra-Chat është Chati ndër më të vizituar në Boten Shqiptare! Regjistro dhe aktivizoni edhe ju një Emer/Nik (pseudonim) me të cilin dotë argëtoheni me Shqiptarët nga gjithë Bota.

Zemra.de Zemra-Chat Zemra.Chat Ketu Flirtet Vetem

Zemra-chat.net   DA: 18 PA: 18 MOZ Rank: 37

 • Kyçu me Emrin që keni regjistru ose Regjistro një Emer me të cilin kyqeni vetum ju! Nëse ende nuk jeni regjistrue >Kliko Regjistrohu
 • CHAT RULES AND AGREEMENTS By submitting your registration to this demo you agree to the following rules.

AlbaChat Mobil AlbaChat IPhone Chat IPhone Albanian

Chat.zemra.org   DA: 14 PA: 14 MOZ Rank: 30

AlbaChat, Kosova Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat Shqiptar - Chat

AlbaChat Mobil AlbaChat IPhone Chat IPhone Albanian

Chat.zemra.org   DA: 14 PA: 6 MOZ Rank: 23

AlbaChat | Mobil AlbaChat | iPhone Chat | iPhone Albanian

AlbaChat Zvicer

Webchat.zemra.org   DA: 17 PA: 17 MOZ Rank: 38

AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat

AlbaChat Chat Me Kamer Dardania Chat Kosova Chat

Ircd.zemra.org   DA: 14 PA: 18 MOZ Rank: 37

Chat me Kamer, AlbaChat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu

ZEMRA CHAT.AL – AlbChati Chat Shqip Chat Shqiptar Bisedo

Albchati.com   DA: 12 PA: 15 MOZ Rank: 33

Provo chate shqiptar te tjere! Shqiperia Chat Kosova Chat Knaqu Chat Dardania Chat Argetohu Chat Zemra Chat Albnet Chat Parajsa Chat Fajtori Chat Chati Im Chat Jugu Chat Veriu Prishtina Chat Sex Chat Njohje Online Bisedo Online Bisedo Chat Kosovaret Chat Lezbike Chat Mami per bisede Gjej te dashur Shoqnia Chat Malesia Chat Loqka Chat Maqedonia

AlbaChat Chat Me Kamere Dardania Chat Kosova Chat

Zemra.org   DA: 9 PA: 11 MOZ Rank: 27

 • Njohtohuni me djem e vajza shqiptare nga e mbare bota duke mos pat nevoje per regjistrim
 • AlbaChat ju mundeson chat me kamere dhe mikorofon
 • Ejani dhe provoni chatin tone, ju garantojme qe do jeni te kenaqur dhe do te na vizitone perseri dhe nje dite ndoshta takoni personin e jetes suaj.

Zbavitu Chat AlbaChat Chat Zbavitu

Zemra.org   DA: 9 PA: 19 MOZ Rank: 36

Zbavitu Chat, Chat Zbavitu, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, AlbaChat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat

IPhone AlbaChat

Chat.zemra.org   DA: 14 PA: 11 MOZ Rank: 34

 • AlbaChat, Dardania Chat, Shqiperia Chat, How to Get a Free Car Insurance Quote in 15 Minutes or Less, Maybe youve heard something about saving 15% or more on your car insurance
 • Maybe youre charmed with an eloquent little Gecko®
 • No matter how you found us, youre in the right place to get a fast, free, and accurate auto insurance quote online.

Argetohu Chat AlbaChat Alba Chat Chat Shqip Zemra Chat

Zemra.org   DA: 9 PA: 20 MOZ Rank: 39

 • Kliko mbi foto per tu lidhur ne Alba Chat
 • Chatet më të mëdha Shqipëtare Alba Chat Chat me Kamer Dardania Chat AlbaChat.Us AlbaChat.it AlbaChat AlbaMatrix Chat Argetohu Chat Dardania Chat Shqiperia Chat Zbavitu Chat
 • Na konaktoni nëse doni edhe chati juaj të vendoset në këtë listë! Dëshironi të …

ZEMRA.DE RADIO SHQIP LAJME SERIALE ZEMRA-CHAT

Zemra.com   DA: 9 PA: 9 MOZ Rank: 29

 • ZEMRA.COM | DEBATE TELEVIZIVE, Argetohu me RADIO Zemra.de Chat TV Kanale, Seriale Shqip Humor, Odeon, Oxygen Show Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albanern
 • Albanische Radio's aus Albanien, Kosovo, Nord Mazedonien und der Diaspora! Bei uns können Sie unterschiedliche Radio Sender online hören.

AlbaMatrix Chat Chat Shqip Zemra Chat AlbaChat

Zemra.org   DA: 9 PA: 22 MOZ Rank: 43

Zemra Chat,Gostivari Chat, Albanian Chat, AlbaChat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat Shqiptar - Chat.Zemra.Org

Dardania Chat

Chatohu.com   DA: 15 PA: 15 MOZ Rank: 43

Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone

AlbaChat Chat Me Kamer AlbaChat Zvicer AlbaChat

Chat.zemra.org   DA: 14 PA: 10 MOZ Rank: 38

AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Kuiz Shqip, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora

AlbaChat Muzik Shqip

Zemra.org   DA: 9 PA: 9 MOZ Rank: 33

 • Zemra.org eshte qendra e rinise Shqiptare ne internet
 • Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, chat si dhe shume argetim te ndryshem.

Xat Radiozemra Chat

Xat.com   DA: 7 PA: 11 MOZ Rank: 34

 • If you would like to contact the owner of this group you can do so here
 • Owners are not obliged to answer emails but they certainly will not if you don't provide a valid email address

Zemra Network Servers Zemra IRC Servers Irc.zemra.org

Ircd.zemra.org   DA: 14 PA: 17 MOZ Rank: 48

 • Zemra IRC network started in 2006 and it is a free to use and family-friendly Internet Relay Chat network, capable of hosting chat rooms for a variety of purposes
 • To start chatting on Zemra, you can browse our list of chat

Zemra.Biz Zemra E Shqiptarit Vendi Ku Takohet Rinia

Zemra.biz   DA: 13 PA: 13 MOZ Rank: 44

 • Ketu Gjeni Shoqerin Tuaj.Me ne jeni Gjithmon Pran VendLindjes suaj, Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim
 • Top Albanian Chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosov, Maqedoni Austri Chat Gostivari, Tetova, Shkupi,Vajza Shqiptare Albania Chatroom.

Muzik Shqip Mp3 Shqip Shkarko Muzik Shqip Shkarko

Mp3.zemra.org   DA: 13 PA: 13 MOZ Rank: 45

Muzik Shqip 2019 - Shkarko Muzik Shqip Falas ne mp3.zemra.org - download Albanian mp3 - download albanisch mp3

Zemra-chat.eu : Zemra-Chat.com

Hypestat.com   DA: 12 PA: 19 MOZ Rank: 51

 • zemra-chat.eu receives about 5 unique visitors per day, and it is ranked 26,475,542 in the world
 • zemra-chat.eu uses Apache, FancyBox, Font Awesome, jQuery UI, jQuery web technologies
 • zemra-chat.eu links to network IP address 217.160.0.95
 • Find more data about zemra chat.

AlbaChat Mobil AlbaChat IPhone Chat IPhone Albanian

Albachat.li   DA: 11 PA: 11 MOZ Rank: 43

AlbaChat, Knaqu Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat Shqiptar - Chat

Rregullorja E Opertoreve Te AlbaChat

Ircd.zemra.org   DA: 14 PA: 13 MOZ Rank: 49

 • -- Rregullorja e Opertoreve/Administratorve
 • -- Extra komanda per Operatore.

Albanian Singles Chatroom AlbaChat Chat Shqip Zemra

Chateshqip.wordpress.com   DA: 24 PA: 38 MOZ Rank: 85

 • Our new exciting feature is Mobile Chat Room for Boys and Mobile Chat Room for Girls
 • We will match you with a fellow around the world to have 1-1 random mobile chat with someone
 • It is the best mobile chat site to meet new people online and make new friends! Welcome to our Mobile Chat Rooms.

Stafi I AlbaChat Adminet E AlbaChat Www.Zemra.org

Albachat.us   DA: 11 PA: 12 MOZ Rank: 47

AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat

Si Te Behem Operator Ne AlbaChat

Ircd.zemra.org   DA: 14 PA: 15 MOZ Rank: 54

 • You are here: Home > Chat > Getop Per shkak se kemi kerkesa te teperta per access ne chatin tone, ne kemi vendos nje liste qe duhet te plotesohet para se te mund te kerkoni access ne AlbaChat
 • Kjo liste eshte vetem per t`ju ndare juve nga vizitoret fillestare dhe tju jape perparsi gjate kerkeses Kushtet per AOp

Zemra Chat Group

Xat.com   DA: 7 PA: 6 MOZ Rank: 39

 • Xat.Com/Zemra Vizita Juaj Kenaqsia Jone : When Members put a YouTube, Veoh, Photobucket, MySpace Video or Yahoo Live link in the chat box the video thumbnail will appear on everyones player
 • Each person can click on the thumbnail to start the video
 • To watch videos together, Moderators can press the broadcast button and the video will start on

Zemra.de : ZEMRA.DE RADIO SHQIP LAJME SERIALE

Hypestat.com   DA: 12 PA: 14 MOZ Rank: 53

 • ZEMRA.COM | DEBATE TELEVIZIVE, Argetohu me RADIO Zemra.de Chat TV Kanale, Seriale Shqip Humor, Odeon, Oxygen Show Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albanern
 • Albanische Radio's aus Albanien, Kosovo, Nord Mazedonien und der Diaspora! Bei uns können Sie unterschiedliche Radio Sender online hören
 • | Zemra - Zemra.de traffic statistics

Xat RadioMergimi Chat

Xat.com   DA: 7 PA: 13 MOZ Rank: 48

 • you tried to open a group tab. has been blocked due to your privacy preferences
 • Opening this tab is the same as visiting a third party website.

Gostivari Chat Disponohu Chat Chat Me Kamer Chat

Gostivari.ch   DA: 16 PA: 25 MOZ Rank: 70

Gostivari Chat, DardaniaChat, Gostivari, Chat Gostivari, AlbaChat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqip

Albania Gay Chat

Yamijuice.net   DA: 13 PA: 17 MOZ Rank: 60

 • AlbaChat, Knaqu Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat Shqiptar
 • Here you can find different chat programs and the chat2 or Mibbit in the chat page is suitable for mobile devices like smartphone or tablet Anonymous gay chat without registration.

IPhone Chat

Alba-chat.ch   DA: 12 PA: 12 MOZ Rank: 55

AlbaChat, Knaqu Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian Chat, Albania, Shqip Chat, Chat, Chat Shqip, Chati, Alba Chat, Chat Zemra, ZemraChat, Chat Shqiptar - Chat

Alfa E Omega Radio Zemra.com Radio-Zemra.com Zemra

Zemra.com   DA: 9 PA: 20 MOZ Rank: 61

 • Alfa & Omega Radio is a media that conveys theliving hope to her listeners
 • The radio started broadcasting in July 1999 in Tirana, Albania
 • The objective of the radio is to spread the Word of God through many programs and chosen songs, to help the listeners understand that they need Jesus as their personal Savior.

Recently Analyzed Sites

Revo.com (3 hours ago)

Bobbyjonesband.com (17 hours ago)

Huishoubao.com (1 day ago)

M1file.com (12 hours ago)

Renhomesantalya.com (12 day ago)

Napadrivertours.com (22 hours ago)

Trekksoft.com (9 hours ago)

Tibbo.com (3 day ago)

Spainenglish.com (5 seconds ago)

Tailspinbandsc.com (1 day ago)

Dungscanada.com (3 day ago)

Jfsorange.org (1 day ago)

Marloweslu.com (5 day ago)